İntihal Raporu Merkezi

Posted on: Nisan 5, 2018

Kariyeriniz için önemli olan tez hazırlama aşamalarında tezinizin özgünlük oranları çok önemlidir. Yaptığınız uzun süreli araştırmalar sonucunda tezinizi yazarken bazı noktalarda alıntılar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu alıntılar belirli oranlara kadar sizler sorun teşkil etmeyecektir. Ancak tezi vereceğiniz üniversitenin intihal sınırları aşıldığında tezinizin kabul edilmesi neredeyse imkansızdır. İntihal benzerlik programı bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Bu program sizin tezinizdeki benzer sözcüklerin analizini yaparak intihal oranınızı birebir verir. İntihal oranınızı tezinizi vermeden önce bilmeniz ise sizler büyük bir vakit kazandıracaktır. Eğer intihal oranınız çok yüksek çıkarsa bu durumda tezinizi revize etmeniz şarttır. Revize konusunda sorunlar yaşıyorsanız o zaman profesyonel destek alabilirsiniz.

İstanbul intihal raporu merkezi hizmetlerimizde sizin hazırlamış olduğunuz tezleriniz analiz edilerek gerçek intihal raporları çıkarılmaktadır. Buradaki amaç sizin tezinizi verdiğinizde ne kadar intihal oranı çıkacağını önceden öğrenmektir. Önceden öğrenilen bu bilgi sayesinde boş yere tezinizi verip geri dönmenize gerek kalmayacak. Çünkü intihal oranınızı bilecek ve buna göre tezinizi tekrardan düzenleme şansı bulacaksınız. Düzenleme aşamaları ise oldukça sıkıcı ve yorucu olabilir. Bütün tezinizi tekrardan kontrol ederek intihal sorunlarının yaşandığı yerlerin elden geçirilmesi gerekebilir. Eğer bunu sizin için zor olacağınız düşünüyorsanız veya bu oranı düşürecek zamanınız yoksa sizlere sunduğumuz tez danışmanlığı hizmetinden yararlanarak intihal oranınızın düşürülmesini sağlayabilirsiniz.

Uzun yıllar tez danışmanlığı veren firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için geniş akademik öğretmen kadrosuna sahiptir. Ankara intihal rapor merkezi olarak verdiğimiz hizmetlerimizde tezinizde intihallerin bulunduğu yerler tespit edilir. Daha sonrasında bu bölgelerdeki yazılar profesyonel bir şekilde revize edilmektedir. Revize edilirken bu konuda uzman olan akademik öğretmenlerimiz imla kurallarına uygun, anlam bütünlüğünü bozmadan ve akademik terimleri es geçmeden gerekli olan revize çalışmalarını gerçekleştirirler. Alacağınız bu danışmanlık hizmeti sayesinde öncelikle zamandan kazanacaksınız. Ayrıca bu konuda uzman olan kişilerden danışmanlık hizmeti alacağınız için ne yapmanız gerektiği sizler için söylenecek ve tezinizin istediğiniz özelliklere sahip olması sağlanacaktır. Sizlerde intihal sorunlarınızı doğru bir şekilde çözmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek revize işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.