Şehirlerdeki İntihal Raporu Merkezleri

Posted on: Nisan 5, 2018

Tez hazırlarken araştırmalarımızda birçok veri ve makale okuyarak kendi temize bu bilgileri kanıt olarak aktarırız. Bu çalışmaları yaparken de kendi temizin özgün olması gerekmektedir. Eğer kendi tezinize araştırmalarınızdaki bilgileri birebir aktarırsanız bu intihal raporunda çıkmaktadır. İntihal raporu ise üniversitelerin turnitin programı ile elde ettikleri bir rapordur. Bu raporda sizin hangi cümlenizin nereden alıntı olduğu çok detaylı bir şekilde tespit edilmektedir. Çok geniş kapsamlı bir program olması ile de bu programa tabi tutulan tezler detaylı olarak incelenmektedir. İzmir intihal raporu merkezi olarak da sizlere tez danışmalığı konusunda hizmet vermekteyiz. Tezlerinizin intihal oranını önceden öğrenerek nasıl bir değişiklik yapmanız gerektiğiniz artık tezinizi teslim etmeden önce öğrenebilirsiniz.

Kayseri intihal raporu merkezi hizmetlerimizde her zaman tez hazırlayacak olan kişilerin daha sağlam kariyer yapması hedeflenmektedir. Bu anlamda tezleriniz için çok önemli olan intihal oranları da göz önünde bulundurulmaktadır. Birçok üniversite intihal oranlarını belirli yüzdelere kadar kabul edebilmektedir. Ancak sizin intihal oranınız ne kadar düşük olursa tezinizin kabul olması o kadar kolay olacaktır. Bu nedenle önceden intihal raporlarını kontrol etmeli ve tezinizde yüksek oranlarda intihal oranları çıkıyorsa tezinizi revize etmeniz gerekir. Hazırladığınız tezi revize ederken de dikkatli bir şekilde intihal söz konusu olan bölümleri tekrar kontrol etmeli ve gerekli düzeltmeleri doğru bir şekilde yapmalısınız.

Tezinizi vermek için az bir süreniz kaldıysa ve intihal oranları nedeni ile sorunlar yaşıyorsanız Sivas intihal raporu merkezi olarak sizlere danışmanlık hizmeti verebiliriz. Sizlere sunduğumuz tez danışmanlık hizmetimizde intihal oranınızın tamamen ortadan kalkmasını sağlayabiliriz. Bu konuda uzman olan ve uzun yıllar tez danışmanlığı konusunda engin tecrübeler edinen akademik hoca kadromuz sizlere gerekli olan bütün desteği sunacaktır. Bizlerden hizmet alarak öncelikle zamandan tasarruf edersiniz. Özellikle tezinizin verilme süresi çok yaklaşmışsa böyle durumlarda kişilerde stres seviyesi de artacağı için hata yapma olasılıkları artacaktır. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için yapmanız gereken sizlere sunduğumuz tez danışmanlığı hizmetinden yararlanmak ve tezinizi sorunsuz bir şekilde teslim ederek kabul olunmasını sağlamaktır.