İntihal Rapor Fiyatları

Posted on: Nisan 6, 2018

Akademik kariyerinizi güçlü bir şekilde ilerletmek için tez hazırlamak kaçınılmaz bir olaydır. Bu konuda yapacağınız birçok çalışma ile tez hazırlayıp tezin kabul edilmesi ile akademik ünvanlarınızı alabilirsiniz. Tezi teslim ettiğinizde ise üniversiteler tezinizi kontrol ederken turnitin programını kullanmaktadır. Bu programı tezinizi milyonlarca kaynak içerisinde araştırarak tezinizdeki alıntı cümleleri tespit eder. Test edildikten sonra tezinizin intihal oranı ortaya çıkar. Burada intihal sıfır dan yüze kadar bir oran verir. Eğer üniversitenin belirlediği maksimum oranların altındaysa teziniz intihal nedeni ile ret olmaz. Ancak bu intihal oranını önceden bilmek çok önemlidir. Adana intihal rapor ücretleri ödenerek sizlerde tezinizin intihal oranını önceden öğrenebilirsiniz.

Rapor sizlere hızlı bir şekilde ulaştırılmaktadır. İstanbul intihal rapor fiyatları olarak belirlediğimiz fiyat politikası ise sizin rahatlıkla gerçekleştirebileceğiniz oranlarda tutulmakta ve sizlerin bu hizmetten kolay bir şekilde yararlanmanız sağlanmaktadır. Tezini hazırlandıktan sonra ne kadar alıntı yaptığınızı öğrenmeniz çok önemlidir. Çünkü bu araştırmayı yapmadan kaynak olarak gösterdiğiniz birçok cümle intihal oranını yükseltebilir ve bu tezinizin ret olmasına kadar gidebilir. İntihal oranı nedeni ile tezinizin ret olması ise gerçekleştirdiğiniz ona çalışmanın boşa gitmesi anlamına gelmektedir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için yapmanız gereken intihal oranını önceden öğrenerek gerekli önlemleri almak ve tezinizin intihal nedeni ile ret olmasını engellemektir.

Firmamız tez danışmanlığı sektöründe çok uzun yıllardan beri hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her köşesinde bulunan akademik öğretmenler ile çalışarak sizlerin tez konusunda yaşadığınız sorunlar çözüme ulaştırılmaktadır. Ankara intihal rapor fiyatları ise sizin için uygun ölçülerde tutularak hizmet verilmektedir. Uygun fiyatlarla sahip olacağınız bu raporda tezinizde ne kadar alıntı cümle olduğunu ve bu cümlelerin hangi kaynaklardan alındığını öğrenebilirsiniz. Böyle bir rapor sayesinde tezinizi teslim etmeden önce gerekli kontrolleri yapmış olursunuz. Ayrıca bu alanların tekrardan revize edilmesi ile tezinizin intihal oranını sıfıra indirebilirsiniz. Tezinizin revize edilmesi konusunda da firmamızdan hizmet alarak uzman öğretmenlerimizin sizin tezinizi incelemesini ve gerekli olan yerlerin değiştirilmesi konusunda yardımlarını alabilirsiniz. Sizlerde vakit kaybetmeden tezinizi onaylatmak için firmamızdan tez danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.