İntihal Rapor Ücretleri

Posted on: Nisan 6, 2018

Tez teslim edildikten sonra ilgili kişiler tezinizi incelerken intihal oranına da bakarlar. İntihal oranı tezinizdeki bilgilerden ne kadarının kaynaklardan birebir aldığınızı belirten bir orandır. Üniversiteler kendilerine göre belirli oranlarda intihal oranlarını kabul edebilmektedir. Ancak bu oranlar aşıldığında tez kabul edilmez. Teslim edilen tezlerin kabul olmamasındaki en önemli nedenlerden biri de intihal oranındaki yüksekliktir. Turnitin programı intihal oranını test eden bir programdır. Bütün üniversiteler tarafından kullanılmaktadır. Tezinizi teslim etmeden intihal oranını bilmek isterseniz yapmanız gereken İzmir intihal rapor ücretleri ile hizmetlerimizden yararlanmaktır. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler sayesinde tezinizi teslim etmeden intihal oranını öğrenebilirsiniz.

Peki, intihal oranını önceden öğrenirseniz bu size nasıl bir fayda sağlayacaktır. Tezinizin intihal oranı öğrenmeniz öncelikle eğer üniversitenin intihal sınırını biliyorsanız hangi konumda olduğunuzu öğrenmenize olanak sağlayacaktır. Eğer intihal oranınızda herhangi bir aşım yoksa ve istediğiniz seviyelerdeyse veya sıfırsa tezinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. Ancak yapılan testlerde intihal oranınız yüksek çıkmışsa ve bu tezinizin ret olmasına neden olabilecek bir oransa bu sefer tezinizi revize etme şansını kullanabilirsiniz. Teziniz intihal oranı yüzünden ret olmadan önce siz bu oranı Kayseri intihal rapor ücretleri ile ödeme yaparak öğrenebilir ve tezinizi istediğiniz şekilde revize etme imkanından yararlanarak tezinizin intihal oranı nedeni ile ret olmasını engelleyebilirsiniz.

Sivas intihal rapor ücretleri sizin için uygun düzeylerde tutularak hizmet verilmektedir. Firmamız tez danışmanlığı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekte ve sizlerin en iyi hizmeti alması için gerekli olan bütün imkanları sunmaktadır. İntihal raporunuza bizlerden hizmet alarak sahip olabilirsiniz. İntihal raporunuzda oran istediğinizden yüksek çıkmışsa yapmanız gereken işlemde oldukça basit. Eğer tezinizin revizyon işlemleri ile ilgi yapılacak çalışma için zamanınız yoksa bu konuda sizlere tez danışmanlığı hizmeti verebiliriz. Sizlere sunduğumuz bu hizmet sayesinde tezinizin bütünlüğüne zarar vermeden tezinizin intihal raporunda çıkan ve özgün olmayan yerler tarafımızca revize edilebilmektedir. Bu fırsat sayesinde tezinizi baştan yazmak zorunda kalmadan intihal oranı sıfır bir teze sahip olarak tezinizin kabul olma olasılığını artırabilirsiniz.