İntihal Raporu Nasıl Hazırlanır?

Posted on: Nisan 6, 2018

Günümüzde kariyer yapmak için artık lisans mezunu olmak yetmiyor. Lisans mezunu olanlar yüksek lisans veya doktora ile akademik unvan kazanarak kariyer merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanmaktadır. Akademik unvan almak içinse kişiler aldıkları eğitimin yanı sıra tezde hazırlamaları gerekmektedir. Tez hazırlamak ise oldukça uzun zaman alan ve uzun soluklu çalışmaları gerektiren bir çalışmadır. Özellikle farklı çalışmalarınız varsa tez hazırlamak oldukça zor olacaktır. Tez hazırlamanın yanı sıra tezinizin intihal oranı da çok önemlidir. Çünkü üniversiteler tezlerdeki intihal oranlarını sınırlı tutmakta ve bu sınır aşıldığında tez ret olabilmektedir. Bu nedenle tezinizin intihal oranını önceden öğrenmeniz sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Sizlere sunduğumuz hizmet ile uygun İzmir intihal rapor fiyatları ile tezinizin intihal raporunu önceden öğrenebilirsiniz.

Kuruluşumuz sizlerin tez hazırlama ve tezlerinizin geçerlilik kazanması için gerekli olan özelliklere sahip olması adına danışmanlık hizmeti vermektedir. Uygun bütçeler ile Kayseri intihal rapor fiyatları sizlerin tezinizin önceden analizinin yapılmasını sağlamaktadır. Tezinizdeki intihal oranını önceden öğrenmeniz ise sizlere çok büyük avantaj sağlayarak tezinizi teslim etmeden önce revize şansını yakalamış olursunuz. Sizlere sunduğumuz bu hizmette sizin tezini analiz edilmekte ve intihal oranı turnitin programı aracılığı ile verilmektedir. Böylelikle sizin intihal oranınız yüksek çıkarsa veya üniversitenin belirlemiş olduğu sınır aşılmışsa revize ile tezinizi kabul edilebilir sınırlara getirebilirsiniz.

İntihal oranı yüksek olan tezlerde ise bazı çalışmalar yapılarak tezin geçerlilik kazanması sağlanabilir. Bunun için intihal raporunda farklı çalışmalar ile aynı çıkan bölümler tespit edilir. Daha sonrasında bu bölümlerdeki bilgilerin ana temaları değiştirilmeden farklı dillerle anlatılarak istenilen mesaj net bir şekilde verilebilir. Sivas intihal raporu fiyatları sizler için uygun tutulmakta ve intihal oranınızın düşürülmesi içinde danışmanlık hizmeti verilmektedir. Bazı durumlarda kişiler tezlerindeki bu oranları düşürmekte sorunlar yaşayabilmektedir. Eğer sizlerde bu sorunu yaşıyorsanız kurumumuzdan profesyonel hizmet alarak intihal oranının sıfıra kadar düşürülmesini sağlayabilirsiniz. Tezinizin kaliteli olması ve ilk teslimde kabul edilmesi için çok önemli olan intihal oranınız için gerekli revize işlemlerinin konusunda uzman öğretmenlerimiz tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.