İntihal Raporu İndir

Posted on: Nisan 7, 2018

Tezinizi teslim etmeden önce son bir kontrol olarak intihal oranına bakmanız sizlere büyük bir avantaj olacaktır. İntihal oranı bilindiği gibi sizin tezinizde başka kaynaklardan birebir kullandığınız cümlelerin tezin tamamına karşı oranıdır. Bu oran belirli düzeylerde kabul edilebiliyorken belirli bir oran sonrasında tezinizi ret olmasına sebep olmaktadır. İntihal oranının ne kadara kadar geçerli olduğu ise üniversiteye göre değişebilmektedir. İntihal raporu en sağlıklı olarak turnatin programı üzerinden alınmaktadır. Ancak bu program çok pahalı olduğu için ücretsiz intihal raporu almak için farklı yollar aranmaktadır. İnternet üzerinden ise bu hizmeti veren bazı yazılımlar mevcuttur.

İntihal raporu indir işlemini gerçekleştirmek için ücretsiz yazılımlar kullanabilirsiniz. Bu yazılımlar kendi veri tabanlarına göre farklı sonuçlar verebilmektedir. Bunun nedeni ise hiçbirinin turnatin programı kadar geniş bir arşive sahip olmayışıdır. Ancak tezinizin intihal oranı için bir ön bilgi oluşmasını istiyorsanız ücretsiz olarak işlem yapan bu intihal programlarını kullanabilirsiniz. Bu programlar tam olarak sizin intihal oranınızı birebir vermese de sizlere bir fikir sunacaktır. Ayrıca sizin intihal sınırınız bu programlarda aşılıyorsa program yararlı olacak ve bu alanları değiştirme şansını yakalayacaksınız. Genel olarak turnitin programından düşük oranlar çıkabilmektedir. Tezinizi hiç riske atmadan intihal oranını birebir öğrenmek istiyorsanız o zaman turnitin programını kullanmanız germektedir. Tabi bu programı yüksek tutarları sadece bir adet tezin analiz edilmesi için almanız doğru olmayacaktır. Bunu için sizlere bu konuda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Tez hazırlama konusunda verdiğimiz danışmanlık hizmetinde Adana intihal rapor fiyatları ile sizlerin tezinizin birebir analizinin yapılma imkanını veriyoruz. Bizlerde alacağınız intihal raporu sorgulama hizmeti ile uygun bütçelerle tezinizin intihal oranını hemen öğrenebilirsiniz. Bu oranı öğrenmeniz ise sizin tezin ne kadar özgün olup olmadığını öğrenmenizi sağlayacaktır. Oranı öğrendikten sonra ise gerekli çalışmaları yaparak intihal oranını istediğiniz orana indirmeniz mümkün olacaktır. Raporlarda hangi cümlelerin hangi kaynaklardan alıntı yapıldığı belirtildiği için bu çalışmaları kolaylıkla yapabilirsiniz.